Sporák s výmenníkom 35 kW PREMIUM
Nominálny tepelný výkon: 23 – 35 kW
Rozmery (š x h x v): 100 x 78 x 85/92 cm
Priemer dymovodu: Ø 150 mm

Varenie, pečenie, úžitková voda alebo vykurovanie celého domu – to vám umožnia sporáky ústredného kúrenia C-35 PREMIUM na tuhé palivá. Sú skonštruované v rovnakej kvalite ako modely C-25 a C-35, ale s väčšou rúrou a ohniskom (panoramatické sklo). Úplne nový vonkajší dizajn sporáka. Sporák má tiež možnosť výškového nastavenia 850 – 920 mm. Sporák nemá zásobník na palivo.
Na stiahnutie:
Nákres
Návod na použitie
ERP – energetický štítok
ERP – Informačný list
Additional information
| Rozmery (š x h x v): | 100 x 78 x 85/92 cm |
|---|---|
| Nominálny tepelný výkon | 23 – 35 kW |
| Výkon do vody | 8 – 21 kW |
| Výkon do vzduchu | 15 – 14 kW |
| Objem výmenníka | 28 L |
| Hmotnosť | 300 kg |
| Rozmer platne (š x h) | 860 x 567 mm |
| Priemer dymovodu | Ø 150 mm |
| Napojenie externého vzduchu | Ø 120 mm |
| Doporučený komínový ťah | 15 Pa |
| Účinnosť | 82,68 % |
| Regulácia - primárny vzduch | automatická |
| Regulácia - sekundárny vzduch | ručná |
| Ochrana kotla | príprava na tepelnú ochranu proti prehriatiu |
| Rošt ohniska - pohyblivý | mechanizmus |
| Výška sporáka | 850-920 mm |
| Dvierka ohniska | ohňovzdorné sklo |
| Farba | PC-2, PC-3, PC-7, PC-8 |
| Energetická trieda | A+ |











