Sporák s výmenníkom 25 kW
Nominálny tepelný výkon: 17,2 – 25 kW
Rozmery (š x h x v): 100 x 64 x 85/92 cm
Priemer dymovodu: Ø 130 mm

Varenie, pečenie, ohrev vody alebo celého domu – to vám umožnia sporáky s výmenníkom C-25 na tuhé palivá. Sú skonštruované rovnako ako menšie modely C-20 alebo C-30, ale obsahujú prídavnú rúru na vytvorenie očarujúceho dojmu ako mali kedysi klasické kuchynské sporáky.
Na stiahnutie:
Nákres
Návod na použitie
ERP – energetický štítok
ERP – Informačný list
Additional information
| Rozmery (š x h x v): | 100 x 64 x 85/92 cm |
|---|---|
| Nominálny tepelný výkon | 17,2 – 25 kW |
| Výkon do vody | 4,5 kW – 18 kW |
| Výkon do vzduchu | 12,7 – 7 kW |
| Objem výmenníka | 20 L |
| Hmotnosť | 235 kg |
| Rozmer platne (š x h) | 860 x 440 mm |
| Rozmer rúry (š x h x v) | 360 x 460 x 260 mm |
| Priemer dymovodu | Ø 130 mm |
| Napojenie externého vzduchu | Ø 120 mm |
| Doporučený komínový ťah | 13 Pa |
| Účinnosť | 82,90 % |
| Regulácia - primárny vzduch | automatická |
| Regulácia - sekundárny vzduch | ručná |
| Ochrana kotla | príprava na tepelnú ochranu proti prehriatiu |
| Rošt ohniska - pohyblivý | mechanizmus |
| Dvierka ohniska | ohňovzdorné sklo |
| Farba | INOX MAT, PC-2, PC-3, PC-7 |
| Energetická trieda | A+ |












