Peletové kachle s výmenníkom P 10 WATER+AIR SLIM MODERN
Nominálny tepelný výkon: 12 kW
Rozmery (š x h x v): 91 x 31 x 115 cm
Priemer dymovodu: Ø 80 mm

Peletové kachle SENKO slúžia na vykurovanie obytných priestorov a zároveň slúžia v každej miestnosti ako dekoratívny prvok. Teplý vzduch vychádza z kachlí do miestnosti cez mriežky na prednej strane kachlí pomocou ventilátora. Druhý ventilátor dodáva primárny vzduch do spaľovacej komory a spaliny sú zároveň odvádzané zo spaľovacej komory do komína. Peletové kachle SENKO sa vyznačujú vysokou účinnosťou (85-96%), ako aj veľmi nízkou úrovňou znečistenia životného prostredia. Sú navrhnuté a vyrobené do najmenších detailov tak, aby čo najlepšie spĺňali všetky požiadavky používateľov na funkčnosť a bezpečnosť.
DOTYKOVÁ OBRAZOVKA s ponukou až v 17 jazykoch!
Tento model sa nedodáva s diaľkovým ovládaním!
NOVINKA! možnosť ovládania smartfónom – wifi modul (voliteľné)
Na stiahnutie:
Nákres
Návod na použitie
ERP – energetický štítok
ERP – Informačný list
Additional information
| Rozmery (š x h x v): | 91 x 31 x 115 cm |
|---|---|
| Nominálny tepelný výkon | 12 kW |
| Výkon do vody | 10,3 kW |
| Výkon do vzduchu | 1,6 kW |
| Objem výmenníka | 20 L |
| Hmotnosť | 165 kg |
| Kapacita zásobníka | 15 kg |
| Priemer dymovodu | Ø 80 mm |
| Napojenie externého vzduchu | Ø 50 mm |
| Doporučený komínový ťah | 12 Pa |
| Účinnosť | 90,72 % |
| Regulácia - primárny vzduch | automatická |
| Regulácia - sekundárny vzduch | automatická |
| Certifikované podľa normy | EN 14785 |
| Farba | GLASS DESIGN, PC-2, PC-3, PC-7 |
| Energetická trieda | A+ |














