Peletové kachle P 8 AIR SLIM MODERN
Nominálny tepelný výkon: 8 kW
Rozmery (š x h x v): 91 x 31 x 113 cm
Priemer dymovodu: Ø 80 mm

Peletové kachle SENKO slúžia na vykurovanie obytných priestorov a zároveň slúžia v každej miestnosti ako dekoratívny prvok. Teplý vzduch vychádza z kachlí do miestnosti cez mriežky na prednej strane kachlí pomocou ventilátora. Druhý ventilátor dodáva primárny vzduch do spaľovacej komory a spaliny sú zároveň odvádzané zo spaľovacej komory do komína. Peletové kachle SENKO sa vyznačujú vysokou účinnosťou (85-96%), ako aj veľmi nízkou úrovňou znečistenia životného prostredia. Sú navrhnuté a vyrobené do najmenších detailov tak, aby čo najlepšie spĺňali všetky požiadavky používateľov na funkčnosť a bezpečnosť.
DOTYKOVÁ OBRAZOVKA s ponukou až v 17 jazykoch!
Tento model sa nedodáva s diaľkovým ovládaním!
NOVINKA! možnosť ovládania smartfónom – wifi modul (voliteľné)
Na stiahnutie:
Nákres
Návod na použitie
ERP – energetický štítok
ERP – Informačný list
Additional information
| Rozmery (š x h x v): | 91 x 31 x 113 cm |
|---|---|
| Nominálny tepelný výkon | 8 kW |
| Výkon do vody | – |
| Výkon do vzduchu | 8 kW |
| Hmotnosť | 132 kg |
| Kapacita zásobníka | 16 kg |
| Priemer dymovodu | Ø 80 mm |
| Napojenie externého vzduchu | Ø 50 mm |
| Doporučený komínový ťah | 12 Pa |
| Účinnosť | 85,71 % |
| Regulácia - primárny vzduch | automatická |
| Regulácia - sekundárny vzduch | automatická |
| Certifikované podľa normy | EN 14785 |
| Farba | GLASS DESIGN, PC-2, PC-3, PC-7 |
| Energetická trieda | A+ |















