Sporák s výmenníkom bez rúry 25 kW
Nominálny tepelný výkon: 15,8 – 25 kW
Rozmery (š x h x v): 60 x 64 x 85/92 cm
Priemer dymovodu: Ø 130 mm

Sporák C-20 menších rozmerov je mimoriadne vhodný na inštaláciu do menších priestorov, do menších budov, dovolenkových domov, alebo do akéhokoľvek priestoru, kde nie je potrebná rúra a pritom sa dá variť.
Na stiahnutie:
Nákres
Návod na použitie
ERP – energetický štítok
ERP – Informačný list
Additional information
| Rozmery (š x h x v): | 60 x 64 x 85/92 cm |
|---|---|
| Nominálny tepelný výkon | 15,8 – 25 kW |
| Výkon do vody | 5,8 – 20 kW |
| Výkon do vzduchu | 10 – 5 kW |
| Objem výmenníka | 20 L |
| Hmotnosť | 160 kg |
| Rozmer platne (š x h) | 457 x 437 mm |
| Rozmer rúry (š x h x v) | – |
| Priemer dymovodu | Ø 130 mm |
| Napojenie externého vzduchu | Ø 120 mm |
| Doporučený komínový ťah | 12 Pa |
| Účinnosť | 84,90 % |
| Regulácia - primárny vzduch | automatická |
| Regulácia - sekundárny vzduch | ručná |
| Ochrana kotla | príprava na tepelnú ochranu proti prehriatiu |
| Rošt ohniska - pohyblivý | mechanizmus |
| Dvierka ohniska | ohňovzdorné sklo |
| Farba | INOX MAT, PC-2, PC-3, PC-7 |
| Energetická trieda | A+ |











