Krbová vložka s výmenníkom 20 – 25 kW MODERN
Nominálny tepelný výkon: 13 – 25 kW
Rozmery (š x h x v): 66 x 75 x 116 cm
Priemer dymovodu: Ø 200 mm
![]()
Krbové vložky sú vyrobené z kvalitného kotlového plechu. Nádrž na vodu je umiestnená vzadu, na ľavej alebo pravej strane, voliteľne aj hore. Vďaka tomu sa vyznačujú vysokým stupňom využiteľnosti a možno ich kombinovať s akýmkoľvek iným typom vykurovania. Modelový rad MODERN má nové vonkajšie (čierne) sklo na dvierkach ohniska a popolníka.
Na stiahnutie:
Nákres
Návod na použitie
ERP – energetický štítok
ERP – Informačný list
Additional information
| Rozmery (š x h x v): | 66 x 75 x 116 cm |
|---|---|
| Nominálny tepelný výkon | 13 – 25 kW |
| Výkon do vody | 8 – 20 kW |
| Výkon do vzduchu | 5 – 5 kW |
| Objem výmenníka | 32 L |
| Hmotnosť | 160 kg |
| Priemer dymovodu | Ø 200 mm |
| Napojenie externého vzduchu | Ø 120 mm |
| Doporučený komínový ťah | 12 Pa |
| Účinnosť | 78,60 % |
| Regulácia - primárny vzduch | automatická |
| Regulácia - sekundárny vzduch | automatická |
| Ochrana kotla | príprava na tepelnú ochranu proti prehriatiu |
| Dvierka ohniska | ohňovzdorné sklo |
| Energetická trieda | A+ |







