Klasický sporák 8,1 kW
Nominálny tepelný výkon: 8,1 kW
Rozmery (š x h x v): 75 x 65 x 85/92 cm
Priemer dymovodu: Ø 120 mm

Sporák, ktorý sa svojou funkciou a vzhľadom najviac podobá tradičnému kuchynskému sporáku. Klasické tvary, nostalgický vzhľad, ideálny na kvalitnú prípravy tradičných jedál. Kombinácia ohrievania, varenia a pečenia – sporák navrhnutý podľa vašich želaní.
Na stiahnutie:
Nákres
Návod na použitie
ERP – energetický štítok
ERP – Informačný list
Additional information
| Rozmery (š x h x v): | 75 x 65 x 85/92 cm |
|---|---|
| Nominálny tepelný výkon | 8,1 kW |
| Výkon do vody | – |
| Výkon do vzduchu | 8,1 kW |
| Hmotnosť | 151 kg |
| Rozmer platne (š x h) | 640 x 480 mm |
| Rozmer rúry (š x h x v) | 330 x 440 x 270 mm |
| Priemer dymovodu | Ø 120 mm |
| Napojenie externého vzduchu | Ø 80 mm |
| Doporučený komínový ťah | 12 Pa |
| Účinnosť | 87,00 % |
| Regulácia - primárny vzduch | ručná |
| Regulácia - sekundárny vzduch | ručná |
| Rošt ohniska - pohyblivý | áno |
| Výška sporáka | 850-920 mm |
| Dvierka ohniska | ohňovzdorné sklo |
| Farba | INOX MAT, PC-2, PC-3, PC-7 |
| Energetická trieda | A+ |













