Krbová vložka s výmenníkom 30 – 35 kW MODERN
Nominálny tepelný výkon: 20 – 35 kW
Rozmery (š x h x v): 85 x 87 x 130 cm
Priemer dymovodu: Ø 200 mm
![]()
Krbové vložky sú vyrobené z kvalitného kotlového plechu. Nádrž na vodu je umiestnená vzadu, na ľavej alebo pravej strane, voliteľne aj hore. Vďaka tomu sa vyznačujú vysokým stupňom využiteľnosti a možno ich kombinovať s akýmkoľvek iným typom vykurovania. Modelový rad MODERN má nové vonkajšie (čierne) sklo na dvierkach ohniska a popolníka.
Na stiahnutie:
Nákres
Návod na použitie
ERP – energetický štítok
ERP – Informačný list
Additional information
| Rozmery (š x h x v): | 85 x 87 x 130 cm |
|---|---|
| Nominálny tepelný výkon | 20 – 35 kW |
| Výkon do vody | 12 – 31 kW |
| Výkon do vzduchu | 8 – 4 kW |
| Objem výmenníka | 55 L |
| Hmotnosť | 264 kg |
| Priemer dymovodu | Ø 200 mm |
| Napojenie externého vzduchu | Ø 150 mm |
| Doporučený komínový ťah | 16 Pa |
| Účinnosť | 71,50 % |
| Regulácia - primárny vzduch | automatická |
| Regulácia - sekundárny vzduch | automatická |
| Ochrana kotla | príprava na tepelnú ochranu proti prehriatiu |
| Dvierka ohniska | ohňovzdorné sklo |
| Energetická trieda | A+ |







